Stickam Sohbet Odaları Canlı

2 yıl önce
224 kez görüntülendi

Stickam Sohbet Odaları Canlı

Stickam görüntülü sohbet, dostlarınızla müzakerenizi ve de ortak hayat tarzına sahip olduğunuz insanlarla tanışmanızı sağlayan bir görüntülü chat sitesi olarak biliniyor. Oldukça iyi tasarlanan ve kolay sohbet etmeyi sağlayan kaliteli canlı bir kameralı chat sistemidir.

Grupça sohbet ve özel odalarda sohbet ederek sohbet odalarında ücretsizce dolaşa bilirsiniz. Facebook arkadaşlarınızı burada arkadaşlık listenize ilave ederek yeni arkadaşlar kazanabilirsiniz. Üyelik geremeden sitede gezebilirsiniz fakat görüntülü sohbete başlamanız için öncelikle kayır olmanızı istiyorlar. Ama üyelik parasızdır ve ücretsizce görüntülü sesli sohbet edebilirsiniz.

Stickham chat ile ilgili kimi kullanıcılar tarafınca chatroulette benzeri olarak adlandırılmış olsada er vakit kendi tasarımlarının eşsiz olduğunu ileri sürmektedirler. Sohbet grubuna özel sohbet odalarına dahil olmak için yanı sıra oyun oynamanıza da imkan sağlamakta. Ancak bu oyunların çoğu kumar muhtevalıdır.

Görüntülü sohbet odasında saldırgan muhtevaları önleye bilmek için site yöneticileri tarafından sıkca kontroller sağlanmakta. İstediğiniz taktirde siz de saldırgan kişileri sohbet odanızdan engelleye bilirsiniz site yöneticilerine yakıntı edebilirsiniz. Stickham kameralı online sohbetde arkadaşlık listenizin ayarlarını kişiselleştirmenize imkan sağlayan tuşlar vardır. Chatroulette kameralı sohbet sitesindeki gibi çıplaklık içeren resimler videolar, reşit olmayan kullanıcılar vede tacizler netlikle hoş görülmemekte.
Sahiden de bu sitede enteresan insanlar bulmak olasıdır. Görüntülü sohbet odasına sizi çağrı eden, tanımak istediğini belirten insanlarla kesinlikle karşılaşırsınız.

Bunlarla uğraşmak yerine sizler 123flaşchat tabanlı sohbet kanallarımıza katılarak tamamen canlı ve gerçek insanlarla 1080p kalitesi web cam üzerinden görüşerek hızlıca tanışın. Ücret yok üyelik şart değil..

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık