Sohbet Sitelerinde WordPresse Yazı yazma

3 yıl önce
193 kez görüntülendi

Sohbet Sitelerinde WordPresse Yazı yazma

Sohbet Sitenize sağlam Seo uyumlu yazı nasıl yazılır diyerek arama yapanlar var. Şimdi yeni başlayanlar için makale nasıl yazılır ? WordPress yazı yazma resimli olarak göstermeye çalışacağım.
wordpress yazı yazma seo uyumlu

Bu resimde gördüğünüz gibi kullanıcı adı ve parolanızı girerek giriş yapabilirsiniz. WordPress‘e Kayıtlı isminiz yoksa hemen alt kısımdan Kayıt ol butununa tıklayarak kayıtlı isim alabilirsiniz veya kayıt oldunuz ama şifrenizi unuttuysanız. Yine kayıt ol tuşunun yanında Parolanızı unuttunuzmu tuşuna basarak oradan kayıt olduğunuz emaili yazarak yeni şifreyi alabilirsiniz. Neyse konumuza gelelim diyelim giriş yaptık,makale
Sağ kısımdaki resimde görünen sayfa açılacak orada yazılar tüm yazıları ve yeni yazı sekmesi görünüyor.Yeni sekmeye tıklayarak Sohbet ile alakalı sitenize veya herhangi bir içerik barındıran sitenize makalenizi yazabilirsiniz. Başlık çok uzun olmamasına dikkat edin 3 4 kelime olması uygundur. Yani kısa ve özgün yazı olsun diyorlar ama makale yazınız ne kadar özgünse sizin için okadar iyi kısa olmanın bir şartı yoktur. Her hangi bir konuda yardım almak için bize yazabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık