Sohbet Odalarında Arkadaşlık Uygulaması

3 yıl önce
274 kez görüntülendi

Sohbet Odalarında Arkadaşlık Uygulaması

Sanal Sosyal dünyanın ilk başladığı vakitlerde ismini herkesin çok iyi bildiği bir takım sohbet odaları mevcuttu. Fakat farenin kuyruğunu geçmeyecek kadar az sistemi olan bu sohbet chat odaları, Sırf insanları birbirlerine kaynaştırmak mahsatı ile hizmet vermek isteğindeydi,dünyanın 5 ucunda insanları aynı vakite eş zamanlı olarak canlı buluşturuyordu.

Günümüzde ki Sosyal ağların ilk vakitlerde kolay yüzlerde olması kısıtlı olması bir çok gençleri, yaşlıları bir arada chat etmesini sağlamaktaydı. Hemen peşinden herkesin kendine ait şahsi hesapların oluştuğu ve sohbet sitesinde ayrı sohbet odalarına ayrılarak alaka ve yaş ilgisine göre dağılımlar başladı. Şimdiye on binlerce sohbet sitesi bir milyarlarca insan ruh eşini bulmak ve vakit geçirmeyi çeşitli niyetler için insanlar aramaktadır. Peki sohbet odalarında ciddi gerçek arkadaşlığı nasıl buluruz ?

Arkadaş edinmek için en güzel gerçek reel sohbet odaları.

Sohbet odalarının çeşitli niyetleri için kullanıldığını bilmekteyiz. Erkeklerle bayanlarla sohbet edebileceğiniz gerçek sohbet sitesindeki sohbet kanalları isimleri üzerinden geçiş yaptığınızda hangisinin ne amaçla açıldığını görürsünüz. Arkadaş edinmek için hizmete başlayan sohbet odaları aslında sakin az kullanıcıya sahip odalar değildir cinsel sohbet +18 olduğundan baya bir ilgi görüyor. Zira bu odalardaki şahsi kişilerin niyetleri gerçek manada konuşabilecek online canlı samimi arkadaş edinmek. Gerçek hayata aktaranlar dahi vardır.

Arkadaşlık odalarında tercih ettiğiniz faktör olmalı !

Bayan bir sohbetçi, zorunlu olarak erkeklerle konuşmak istemez. Sıkıştırıp ısrar edilmemeli.

İlk sohbet çoğunlukla ılımlı yazılmakta kameralı chat mevcutsa ekrenda olan şahsi bay ve bayan herhangi kişi günlük kıyafetlerini giyer çok tabii davranır. Sexy yada çekici görünmek için uğraşmazlar. Erkeklerle veyahut genç kızlarla sohbet eder iken bu vaziyet değişmiyor.

Kişinin İlgi alanına göre uygun sohbet uygulamaları

Bu sohbet odalarını belirli bir kelimeyle bulabilirsiniz. Türkiye’de sanal ortamda yeni başlayanlar için ilgi alanına göre sohbet odaları mevcuttur. Önceleri chat muhabbet siteleri senelerdir mevcuttur. Söz gelimi olarak Tattloos room veya Yoga romms bunlardan bazılarıdır.. Bu tür sohbette şu uygulamalar geçerli.

Sohbetteki üye kişinin Nick’i isimi çekici olmalıdır.

Kullanıcının fotoğrafı şahsi olarak kendi resimi olmalı.

Sohbet ederken karşınızdaki insana ilgi çekecek kelimeler kullanın.

Konu Mahsat Evlilik yada cinsel tercihler için sohbet kanalları;

Bir hayli sohbet sitesindeki tek emel sadece evlilik yada cinsel amaçlar için kullanılır. Omegle ve cam4 Chatroulette gibi sitelerden bunu anlayacaksınız. Bu amaca sahip bir kişiyseniz profesyonel davranmanız gerekir. Bunlara dikkat edinmeniz gerek ;

Cam yanı kameranız ehemmiyetli olmalı.

Amacınız her neyse, o amaca yatkın olan şahıslarla ileti yazmanız daha çok geri dönüş oranını arttırmakta.

Giriş tümceleriniz tesirli olmalı.

Fiziksel görünümünüzü daha ayrı fark göstermek için kamera önüne geçmeden bakım yapın.

Kullanıcı isminizi iyi seçmelisiniz.

Her giriş yaptığınızda nickinizi değiştirmelisiniz.

Yaşınıza göre sohbet muhabbet odası;

Sohbet sitelerinde en sık görünüm sağlayan hatalardan biridir bu. Sohbet odaları çoğunluk olarak gençlere hitap eder fakat grup halinde takım olan kullanıcılar özel sohbet odalarında yaşlı yada olgun ayrımı olmadan odalar bulunmakta. Ayrı olarakta olgun insanlar için özel sitelerde dahildir..

Sohbet Odalarında Arkadaşlık Uygulaması Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık