Kameralı Chat Özelliği

Sohbet yurdum sitesinin özelliği Kameralı sohbet ve görüntülü sesli sohbeti HD Sınırsız olarak sunmaktır.
Sitemize telefondan mobil android cihazlardan katılabilirsiniz.
Aşağıda En çok sorulan soruları cevaplandırdık.

Sohbet sitesinde genellikle sorulan sorular

Kameralı sohbet etmek istiyorum ?
Kameralı sohbet sitelerine üyelik gerek mi ?
Sohbet sitelerine telefondan giriş var mı ?
Kameralı sohbet odalarına girdiğimde kamera açmak şart mı ?
Görüntülü Sohbet için neler gerekli ?
Ben program indirmeden eklentisiz olarak flaş chat sohbeti arıyorum ?
Sadece erkekler’lemi sohbet ? Kızlarla sohbet etmek istiyorum ?
Cam sohbet nedir ? Camda nasıl sohbet edilir.

Cevap: Üstte belirtmiş olduğumuz gibi Sitemizdeki Tüm özellikler ücretsiz ve üyeliksiz‘dir kayıt olmak olmamak size kalmış fakat olursanız kendinizi daha iyi tanışmış olursunuz.


Telefondan online sohbete bağlanmak kolay ve bedavadır. Program indirmeden direk link üzerinden katılın.

Kamera açma zorunluğu koymuyoruz,Kameralı chat diye herkese zorla kamera açacaksınız gibi bir şey demek hakkımız değildir, İsteyen açar istemeyende kamerasız olarak takılabilir.

Görüntülü chat etmek için usb girişli görüntülü web kameranız olması gerekli laptop varsa üzerindeki kamera işinizi görecektir yani hiç bir şey yapmanıza gerek yok siz sadece siteye girerek ordan istediğiniz zaman genelde veya özelde görüntünüzü açabilirsiniz.

Programsız olarak yayın yaptığımız bu sistemde hiç bir eklenti veya ne bilim programmış felan gerek değil. Yıl 2015 programlı sohbet’mi kalmış 🙂

Erkeklerle sohbet etmek istiyorum diyenler için kaliteli efendi dürüst kendini bilen centilmen ve yakışıklı erkeklerin bulunduğu odamızda bayan arkadaşların tanışabileceği istediği yapıya sahip erkek dostlarımız vardır.

Sadece erkek değil tabi bayanlarla tanışmak sohbet etmek istiyorum diyen baylar içinde yine kendini bilen dürüst oturmasını kalkmasını bilen hanım efendi kızlarımızda bu alanda yanımızda bir abla kardeş gibi yerini alıyor.

Bayanlarla kızlarla yada erkeklerle sohbet etmek için özel odaya veya özel cinsel içerikli konular konuşulmayacağını burada belirtmek isterim burada her insan karşı cins ile tanışmak sohbet etmek ister neticede eş cinslerine kimse derdini anlatamaz. Arkadaş dost edinmek kolay değildir. O yüzden zevklerinizi sanalda aramayın derim.

Cam sohbet sayesi ile yine canlı HD kalitede sanki yanınızdaymış gibi his edebileceğiniz bu sağlam alt yapılı chat platformunda cam açarak camlı sohbetin tadını çıkarın. Sağ üt kısımda cam resmine tıklayınca camınız sizden izin ister ve onay verince camınız aktif olur.

Her hangi bir soru görüş ve önerileriniz varsa iletişime geçin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık