LİNK ÖRGÜSÜ MOBİL SEO

2 yıl önce
227 kez görüntülendi

LİNK ÖRGÜSÜ MOBİL SEO

Site içinde kolay erişim,Arama motoru örümcekleri bir sitede öncelik olarak ana sayfanızı özenle tarıyor,Diğer alt yapı sayfalarınızı ikinci plana atıyor. Ana sayfanıza diğer sayfalarınızın linkini koymakta yarar vardır.

Bu sayede daha hızlı şekilde sitenizi indexlenmesine yardımcı olursunuz. Bu işlemde hem ana sayfanızdaki geçen konulara diğer sayfaların konusu ile ilgili kelimeleri link vererek en çok okunanlar gibi bir link bölümü oluşturup yapmanız faydanıza olur. Yine Aynı şekilde ana sayfa dışında diğer sayfalarınıza’da konulara yönlenecek link oluşturup makalelerinizi daha çpk gezmelerini sağlayın. Ayrıca Pagerank değeri sayfalar arasında balanslı olarak dağılır.

Bu yaklaşım bu arada arama motorları için site muhtevalarınızın daha iyi çözümlemesi sağlayacaktır. Bu noktayı göz ardı etmeyiniz ve bu konuda arama motorlarının işini kolaylaştıracaksınız. Başka bir deyişle içerikleriniz oluşturduğunuz linkler sayesinde birbiriyle düzenli manasal irtibatlar içermelidir. Bu sayede mevzubahis muhtevalarınız muhtevalar ihtiva ettiklerin son derece dağınık olarak bulunduğu sitelerden daha üst sıralara sunulması hiç de sürpriz olmayacaktır.

WordPress Mobile Joomle Seo Eklentisi

Mobil Joomla Seo Stratejileri = JOOMLA sitenizi mobil aletlerle uyumlu hale getirebilmek için kullanacağınız bu fiyatsız eklenti, sitenizde hangi temayı kullandığınızı fark etmeksizin işini başarıyla yapıyor, ve sitenizi iphone, Android, Blackberry, Nokia, Tablet, aletleriyle uyumlu hale getirir.

Eklentinin sahip olduğu gelişmiş resim adabtasyonu özelliği sayesinde sitenizde kullandığınız resimlerin mobil aletlerde kolay açılmasını sağlıyor. Eklentinin diğer bir başka ehemmiyeti özelliğinin, Joomla temaları ile uyumlu çalışmasının yanı sıra bir hayli joomla eklentisi ile de uyumlu çalışması olduğunu söyleyebiliriz. Daha pek çok özelliği bulunan eklentiyi tecrübenizi netlikle öneriyoruz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık