Kızlarla Erkeklerle Nasıl İletişim Kuruyorsunuz ?

3 yıl önce
251 kez görüntülendi

Kızlarla Erkeklerle Nasıl İletişim Kuruyorsunuz ?

Bugün ki konumuzda tüketimin artmış olduğu bu zamanlarda her bir şeyin fiziksel olarak değerlere karşılık geldiğini unutmamamız gerek. Para, yemek, mutluluk, aşk , sevgi ve kadın erkek ilişkileri. Küçük bir muhabbet dahi, fiziksel olarak değere dönüşmeden bir mana dile getirmemekte. Bu fiziksel değer Nedir ? Kolay şekilde anlatalım fakat kızlarla sohbet etmek isteyen erkeklere bu konuyla alakalı olan tavsiye isteyen dostlara örnek vererek bu vaziyeti anlatayım.

Doğru bir Fiziksel ilişki nasıl kurulur ?

kızlarlailetişim

Bir çiftin ilişkisinde atak yapan ilk bayanlar oluyor. Başka bir deyişle bir erkek, bir bayanla konuşmak arkadaş edinmek sevgili olmak ya ne bilim çeşitli sebepler için iletişim kurmak için meyillenir. Dünyada Kadın nüfusunun erkek nüfusuna göre daha yüksek olduğu bölgelerde de bu vaziyet bu şekilde olduğunu bilmenizde yarar var. Bu nedenle kadının bir erkeğe kendine yaklaşma müsaadeyi vermiş olması fiziksel ilişki kurulmaya başlıyor. İlk etapta fiziksel aitin kurulması için sesli sohbet ile iletişim kurmak koşuldur. Ayrıca şunu belirteyim fiziksel ilişkiden kastımız tenlerin birbirine değmesi değildir, ilişki sosyal bir aitin oluşmasıdır.

Kadın erkek Ayrımı yok her iki Cinsiyet eşittir kabul edin !

eşitlik
Kızlarla sohbet faktörün en güzel yollarından biride onlarla eşit statüde olduğunuzu kabul faktörüz’dür. Türk toplumunun hayat standartlarından gelen kimi durumlar şunlar erkeğin üstün olduğunu düşünmüş olmasına kapı aralar ama artık kızların bu sosyal hayata entegre olması bu düşünceye sahip olan erkeklerin ilişki yaşaması zorlaştırmış oluyor ve olmakta.

Yukarıda vermiş olduğum resimde bunu görerek anlayabilirsiniz.. Bir erkek yanındaki bayan olan arkadaşına hem erkek hemde kadın gibi yaklaşmalı ki ayrım olmadığını his edebilmeli. Dozunda yaklaşım sayesinde siyaseti ile ilişkileriniz daima ön istikamete doğru ilerleyecektir.

İstikamet verebilen biri olun !

Toplumsal ilişkilerde güvenilirlik karar vermek doğru orantılı artık. Karşı cinsiniz ile iletişim kurmak artık çok kolay bir hal almış. Online kameralı sohbet sitelerinde whatsapp gibi uygulamalar yada bir hayli alternatif yol sayesinde tanışmak ve yakınlaşmak çok basitdir ancak yüz yüze olan ilişkilerde bu hiç kolay değil. İşte bu sebeple; kızlarla sohbet ederken istikamet verici olmanız gerekebilir. Örnek karşınızdaki kişinin kararsız kaldığı bir vaziyette seçimi onun yerine siz yapın. Örnek onunla dışarı çıkacağınız vakit, ona alternatif ve sizin belirlediğiniz bir iki mekana gitmeyi teklifin. Unutmayın, akıl almak; herkesin kabul edebileceği bir artı vaziyettir

Erkeklik, Denilince şey anlamayın o erkeklik değil

kizlarla-iliski-kurmak

Yukarıda belirtmiştik kadın erkek eşittir demiştik. Artık bayanlar bu kavramın geçerli olabilmesini sağlayan noktalardan bir iyi niyetli olmadır. Kızlarla sohbet ederken yaşanılacak negatif bir vaziyet kişinin sizden soğumasını sağlayabilir. Fakat her vakit iyi niyetli sohbet etmek, iyi bir kişiliğe sahip olmak başarının yöntemi değil.

Kızlar chat yaparken maksimum tat ve devamlılık sağlamak için karşınızdakini iyi tanımanız gerekiyor. Sakinse sakin olun, çılgınsaa çılgın duygusalsa duygusalca yaklaşmanız en uygunu. Bunun için açıkçası belirleyici bir metot yoktur, gözlemlerle fark edilir. Konuştuğu tümcelerden göz bebeklerinin hangi kelimelerde büyüdüğünden ve diğer bir hayli biyolojik, fiziksel faktörlerden fark edilir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık