Kameralı Sohbet’in Can Damarı

3 yıl önce
186 kez görüntülendi

Kameralı Sohbet’in Can Damarı

Kameralı sohbet ve chat kelimeleri yıllar önce daha farklı anlamda kullanılıyordu,Evvel zaman önce birbirini bulan bu (kamerali sohbet) kelimesi köklerini sürdürmeye devam etmektedirler. Sohbet kelimesi muhabbet’den sonra gelen kısa ve öz anlam veriyor. Kameralı sohbet birleşmesi ile sanalda bir çok kelime türemiştir tıpkı bir aile gibi bir anne kamera ve bir baba sohbet çiftleşmesi sonucu 🙂 görüntülü sohbet adında bir kelime daha icat edilmiştir.
Neyse şimdi sizlere site hakkında bir kaç bilgi vereceğim iyi okuyun.
Sohbet chat denilince aklara her türlü her çeşit sohbet geliyor, İnternet’ten arkadaş arayan insanlar gerçek bir sohbetin yerini bulmakta zorlanmıştır.Yıl 2015 bu zamanda sanal alemdeki eş,dost arkadaş arayan bay bayan bireyler amaçlarına varamadıkları için sanal alemden bıkmış görünüyor.Sizler hem kameralı hem görüntülü sohbet ararken gold üyelikli kameralı sitelere veya escort sitelere denk geliyorsunuzdur. Sanal alemde gerçek seviyeli sohbet ve canlı sohbeti bulan çok az insan vardır,Kimisi sohbeti beğenmez sarmaz kimiside sohbet ortamı güzel olsada oradaki bulunan insanlarla kafası uyuşamaz.Sizler şimdi hiç ücret ödemeden direk sohbet odasına bağlanın ve chat odaları bir merhaba diyerek ilk adımı atın utanmadan çekinmeden kendinizi germeden sohbet edin çünkü buradaki insanların amacı sohbet ciddi seviyeli arkadaş edinmektir.
Tek emelimiz sıkılan insanlar için çözüm olarak ücretsiz sistemimizden yararlanmaları ve amaçlarına varmaları için bedavaya hizmet veriyoruz eşini dostunu al gel canlı sohbet et.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık