Kameralı Sohbet Sitesi Üyeliksiz Olanlar

3 yıl önce
222 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Görüntülü sohbet ve kameralı sohbet sistemi sunan web cam siteleri aralarında bir çok uygulama kayıt olmanızı zorunlu meblağ etmektedir.. Bazılarındaysa azalıksız kameralı chatın tadını çıkartabiliyor, eğlence içinde görüntülü ve canlı sohbetlere katılabilmekte. Azalıksız sohbet hizmetini veren bazı siteleri çoklukla gelirlerini reklamlardan elde ettikleri için ve sponsorlara kayıt olduğu için ücretsiz olarak fiyatsız kameralı sohbet hizmetini kullanıcılarına sunuyorlar.

Bu canlı görüntülü siteler üyelerden bir ödeme beklentisinde olmuyorlar o yüzden azalık kaydı gerek olmadan yanı üye sohbet odalarına tüm arkadaşlık arayan kullanıcıların hizmetine sunmaya devam etmektedirler.

Sohbet ve muhabbet tecrübesi olan bazı kişiler vardır ancak kameralı sohbet hakkında pek fikri olmayanlar için kısaca şunları demek isteriz, kameralı sohbet adı altındaki sistem klasik bir metin tabanlı sohbetin ses ve görüntülü sayesi ile yapılandırılıyor. Sohbet ettiğiniz insanla beraber kamerayı açarak birbirinizi görerek anlık olarak paylaşan bir uygulama yardımı sayesinde gerçekçi vede eğlenceli bir iletişim kurabilirsiniz. Görüntü sohbet paylaşımının yanına sesli’ninde iletilmesi girdiği vakit iletişim kalitesi daha fazla artararak ve normal yaşantımızdaki iletişim hayatımızdan farklı bi yanı kalmıyor.

Üyeliksiz Kameralı Sohbet

Kayıt olmadan sohbet yapabileceğiniz birden fazla kameralı sohbet odaları bulunuyor. Ancak bu sitelere kayıt olmanın da ekseriyetle bir takım avantajları olabilmektedir. Misal bir sohbet odasında Guest6655 gibi bir ncik ile bulunmak yerine, kendi adınıza özel bir kullanıcı isminizin olması daha iyi olur. Ayrı olarak bir çok görüntülü chat sitesi üye gerekmeden kameralı sohbet hizmeti verir iken bütün özelliklerini kullanıcılara açmıyor, Genel anlamda sohbet özelliklerinin neredeyse tamamı hizmetinizde olur ancak bazı farklı özellikler için kayıt olmanız gerekebiliyor.

Üyelik kaydı olmadan sohbet etmek istediğiniz siteleri seçiyorsunuz aslında kimliğiniz oradada saklı kalmıyor.. Şayet kayıt olmadan sohbet etme ihtiyacını güvenliğiniz için yapıyorsanız ip adresinizin ve bir çok bilginizin sunuculara otomatik olarak kayıt olduğunu unutmayın.

Ücretsiz Rastgele Kameralı +18 siteleri şunlardır;

Chatroulette Sohbet Türkçe

Chatroulette chat türkiye sitelerinde Genel olarak gelirlerini sitenin bir çok yerindeki reklamlardan elde eden bir sitedir, azalıksız yani üye gerekmeden sohbet chat edebilirsiniz. Bu sitedeki sohbet reklamları mevcuttur.

Omegle Sohbet Türkiye

Omegle türkiye sohbet sitesine kaydı olmadan hızlıca direk sohbet etmeye başlayabileceğiniz bu siteye kayıt olmak isterseniz 1 dk ayırın ve üyelik alın veya facebook sayesinde bağlanarak ekstra bir takım özellikleri kullanmaya başlayın.

Bazoocam Sohbet chat

Bazoocam chat sohbet odasında türkiye rus ve yabancı ülkelerden katılan kullanıcılar vardır siteye girer girmez sohbet etmeye başlayabilirsiniz ama yinede kısa bir form doldurup kayıt olmanız şart vaziyetlerde karşınıza çıkacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık