Hakkımızda

Hakkımızda
Biz kimiz ? SohbetYurdum.Com 2011 yılında Google’de sohbet siteleri arasında kameralı ve görüntülü chat hizmeti vermek için aktif hale girmiştir. Hem sesli hemde görerek sohbet ettiren bir çok site vardır fakat geneli ücretli ve gold üyelikli’dir.

Bizler google aramalarında arkadaşlık ,dostluk , sevgiden uzak kalmış yalnız insanları bir arada toplayarak onlara bu hizmeti sunduk ilk senelerinde yerini alan muhabbet sitemiz yerini hızla alarak en seçkin ve seviyeli sohbet olarak bilinmektedir..

Sitemizin kuruluş amacı net olarak ortadır, Yinede belirtmek isteriz’ki sohbet odamızdaki tek amacımız,Gerçek canlı bedavaya Seviyeli Arkadaşlık ve Dostluk edinmek ve tanıştırmaktır. Türkiye sonrası kısa sürede Avrupa da hızla tanımlanarak kullanıcıların yoğun alakasını alarak üstün beğeni kapmıştır. Türkiye’nin arama sıralarında ilk yerini alan Sohbetyurdum.com Hd sağlam alt yapısıyla en güvenilir ve seviyeli ailece sohbet hizmetini operatör arkadaşlarla ile 7/24 sunmaya devam etmektedir.

Bay bayan erkeklerle yada hanımlarla tanışma sonrasında başlayan arkadaşlık ve dostuluğun beraberinde,evliliğe kadar uzanan samimi bir imkanı yakalayanlar’da vardır. Ve bunlara vesile olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sohbetyurdum.org Ailesine bir çok ülkelerden giriş yapan üyelerimizi gerçek real hayatta buluşturarak güzel arkadaşlıklara katkımız oldu.

Site içerisinde dil,din,irk ayrımı yapılmadan ve siyası konular konuşulmadan vakit geçirmenizi istiyoruz, 2011 senesinden bu zamana edindiğimiz deneyim neticesinde sizlere gururla hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Sohbet yurdum sitesine giren ve büyümesinde yardımcı olan siz sevgili üyelerimize teşekkürü bir borç biliyoruz.

Misyonumuz: Sohbet odamızda huzurlu hoş vakitler geçirip kendinize göre bir arkadaş edindirip güzel ve seviyeli bir ortamda yalnızlığa bir son verdirerek sizinde yalnız olamadığınızı hatırlatıyoruz.

Vizyonumuz: Hızla gelişen teknoloji sayesinde bireysel olarak ulaşımın zor olduğunu biliyoruz.Biz bu zorlukları beraber eğlenceli bir chat içerisinde kurarak,radyolu müzik eşliğinde yazarak veya görerek yada sesli konuşarak bu güzel sanal ortamın özelliklerini ve güzelliklerini sizlerle paylaşmaktır.

Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ediyorum..

Saygılarımla: Kameralı Sohbet Yurdum

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık