Google Aramalarında Yıldızlı Çıkma eklentisi

3 yıl önce
255 kez görüntülendi

Google Aramalarında Yıldızlı Çıkma eklentisi

Evet arkadaşlar bugün size güzel bir eklenti sunacağım sizlerinde bazıları biliyordur. Son zamanlarda, Google aramasında bazı sitelerde görürsünüz sol alt kısmında yıldız çıkıyor.

Peki bu yıldız çıkma ne işe yarıyor dersiniz,Siteme yıldız gösterme eklentisi arıyorum fakat ne işe yarıyor Seo için Google için bir yarar var mıdır ? diye bir yorum görmüştüm o yüzden böyle bir kısa tanıtım yazısı yazayım dedim.

Google aramasında sitenizin altında yıldız çıkması google tarafından sevilen bir durumdur. Yani bu demek oluyor ki o yıldızlar yazmış olduğunuz konuların oylaması okunması ve yararlı olmasıdır.

Bu sitemizde farklı bir eklenti kurmuştuk daha önce fakat şuan kullanmıyorum diyebilirim,Bazı sitemizde kullanmış olduğumuz bu eklentinin yararı gördüğümü açıkca söyleyebilirim. Ve bu ekleyeceğiniz yıldızlı gösterme eklentisi sitenizde bulunan her konun altında yerini alacaktır.

Burada Konuya vermiş olduğunuz öneme göre ayar yaparak 1 ve 10 arası oylama yapıp karmaşık bir formül ile yapılan sistem aracılığı sayesiyle arama motorlarını bilgilendirmiş olacaksınız.

Sizlerin vermiş oluğu oylara göre arama motorları konuyu arama sonuçlarında geriye veya ileriye alabilmekte.

WordPress’te eklentileri arasında bu gibi eklentiler mevcuttur. Fakat en iyi bilinen ve kullanılan GD Star Rating yıldız eklentisi’ dir. Eklenti ismini wordpress eklenti kısmından arayarak bulup indirebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık