Chat Odaları Seviyeli Sohbet

2 yıl önce
261 kez görüntülendi

Chat Odaları Seviyeli Sohbet

Sohbet chat günümüzde, İnternet üzerinde insanların konuşarak, tanışarak, anlaşarak iletişim kurduğu muhabbetin temel kökenidir. İnsanları sohbet ettirerek bir araya getiren, Sohbet odaları 1990 yıllarında pek nadir bulunuyordu. Sanalda sohbet etmek isteyen o zamanlarda çok azdı ve internet okadar yaygın değildi,fakat yinede sohbet chat siteleri ve canlı odaları bulunmaktaydı.

O zamanlarda bayanlarla internet başına oturmazdı, izin verilmezdi. Önceleri sohbet dedikleri ortam, aile arasında olurdu akrabalar,komşular bir araya gelerek en güzel sohbetlerini ederlerdi. Yıl oldu 2015 bu zamanda yeni doğan bebeler bile telefon alır oldu eline. Teknoloji gelişti insanlar çoğaldı, eskisi gibi örf adet kalmadı. İnternetin yayılmasıyla beraberinde Kameralı sohbet, Görüntülü sohbet chat siteleri, Sesli sohbet kanalları, Sohbet odaları, Türüne göre sohbet siteleri farklı konumda açılarak Google aramalarında yerini aldı.

İnsanlar aradığı seviyeli sohbeti bulayım derken, Cinsel seks sohbet odalarına denk düşer oldu, insanların amacı değişti önceleri sohbet sitesindeki amaç arkadaşlık kurmak, tanışmaktı. Şimdilerde internet denilen tekneloliji üzerinden ekmek parasını kazanan pek çok kişi var. Genelde cinsel konulu sex +18 sohbet sitelerinden gelir olduğundan coğu kişi site açarak bende para kazanayım mantığı ile açmış olduğu yetişkinlere ve çocuklara açık olan paylaşımlar yaparak toplumun ahlakını bozmaktalar.

Peki Bu Sohbet odalarında Seviyeli sohbeti çıkarsız sağlayan siteler yok mudur ?

Sohbetyurdum.com sitesinde olduğunuzu belirteyim öncelikle övünmek gibi olmasın ama sitemiz 2011 yılından bu yana ücretsiz ve üyeliksiz chat keyfini yaşatıp kamerada camda bedava online görüştürüyor. Ve mirc sohbet, javalı chat sitelerini geride bırakarak kaliteli 1080p çözünürlüğü ile kameralı sağlam alt yapısıyla kendine benzer diğer chat odalarınıda sollayıp emin adımda ilerlemeye devam ediyor..

Sohbetyurdum.com olarak bizlerin amacı tüm insanların bir arada görüşüp,canlı online sohbet ederek gerçek kişilerle arkadaşlık edindirmek’tir. Hemen sizlerde üye olmadan giriş yaparak yurdum insanının sohbet ortamına bir selam ile katılın…

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık