123Flashchat Kameralı Sohbet Sitesi Açmak

2 yıl önce
710 kez görüntülendi

123Flashchat Kameralı Sohbet Sitesi Açmak

123Flashchat oda açmak isteyenlerin en basit ve kullanışlı olarak tercih ettiği canlı sesli sohbet sitesi.
Merhaba arkadaşlar, Sizlerde artık kendi sitem olsun beri gel öte git diyenim olmasın kendi sitemi kendim yönetmek istiyorum diyorsanız beni iyi dinleyin. Bazılarınız biliyor veya bilmiyor 123flashchat.com sitesi kapanıp lisans satışları durdurulmuştur. Lisansı olan sorunsuz şekilde kullanmaya devam edecek, aylık 200, 250 TL, ödeme yaparak host alanların lisansı ise kapanacaktır.

Bizde fazladan lisans olduğu için siteyi kurup bu odaları bölüm bölüm ayırıp kameralı 123flashchat sohbet odası kurmak isteyenleri site sahibi etme kararına vardık. Sağlam korumalı sunucularımıza kurduğumuz 123flaşhchat sitesinde sizler hiç bir sorun sıkıntı yaşamadan odanızda özgürce takılıp ortamınızı isteğinize göre yönetebilirsiniz.

Bunun için aylık 50 tl, aylık 100 tl ‘ gibi para ödeyerek sınırsızca sohbet sitesine sahip olabileceksiniz.
Kameralı ve görüntülü sohbet chat sitesi kurmak istiyorsanız bizimle iletişime geçip daha fazla bilgi alıp sitenizi bir saat içerisinde kurulu şekilde teslim alın.

123Flashchat sitesinin en güzel özelliklerinden biride bilgisayarınıza java indirmeden Flash Chat Sohbet ile java sorunu yaşamadan siteye hızlı şekilde bağlanmaktır. Flash olduğu için hiçbir program yada java indirmeye gerek kalmadan sitenize kendiniz vede üyeleriniz ile sorunsuzca sıkıntı yaşamadan bağlana bileceksiniz.

123flaschat-satin-al

123Flashchat Aylık 50 TL veya – 100 TL ödeyerek hiç bir kurulum derdi sunucu, host derdi olmadan sitenizi bir domain adresine veya blogger adresinize entegre edip direk sohbete başlayıp arkadaşlarınızı davet edebileceksiniz.
Program sıkıntısı olmadan , sade basit, kullanışlı istediğiniz renk ve görünümünü değiştirerek 123flashchat ve Html chat sohbet odasını satın almak ve sitenizi hemen açmak için bizimle irtibata geçin.

123flaschat sitesi kur, 123flashchat kameralı sohbet odası kirala aylık ödeme,123flaschat satın al,Kameralı sohbet odası bedavaya geliyor kur yönet.

Sınırsız kişi , 1 oda , kameralı + görüntülü + sesli + yazılı sohbet sitesi + ‘ Kırmızı admin’ Moderator spekaer yazabilir ve ban atabilme özelliğine sahip. Aylık 50 TL

Sınırsız kişi , 2 oda , kameralı + görüntülü + sesli + yazılı sohbet sitesi + ‘ Süperadmin ‘ kırmızı alt yönetici adminlik ve Moderatorlük yazabilme özelliği kısaca tüm görevlere sahiptir en üst kıdem. Aylık 100 TL

Hemen iletişime geç satın al

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık